Jaki mop do dużych powierzchni? Jaki mop sprawdzi się najlepiej? Recenze mopy

Wydawać by się mogło, że mop do mycia podłóg to skrajnie proste urządzenie. Miewa on jednak różne wersje, które sprawdzają się do różnych podłoży. Jaki mop do dużych powierzchni sprawdzi się najlepiej, a jakim przemywać drewniane panele?

Różne rodzaje mopów – recenze mopy, recenzje mopy

Najpopularniejsze i najdłużej stosowane są mopy sznurkowe. To rozwiązanie bardzo ekonomiczne, gdyż samego mopa kupimy już za kilka złoty, a koszt wiaderka z wyciskarką nadmiaru wody zamknie się w kilkunastu złotych. Niestety mopy tego typu bardzo szybko się zużywają, stąd nie sprawdzą się najlepiej w przypadku częstego mycia dużych powierzchni.

Podobnym rozwiązaniem są mopy paskowe, które świetnie wycierają zanieczyszczenia i kurz. Jeśli będziemy czytać recenze mopy paskowe cieszą się dużą popularnością. Również należą do rozwiązań tańszych, ale znacznie skuteczniejszych niż wersje sznurkowe.

Mopy bardziej specjalistyczne – jaki mop do dużych powierzchni sprawdzi się najlepiej?

Mopy płaskie to świetne rozwiązanie, jeśli zależy nam na zachowaniu higieny, gdyż materiał myjący można bez problemu zdjąć i wyprać w pralce. Dodatkowo w szybki i sprawny sposób umożliwi nam umycie nawet dużych powierzchni.

Istnieje wiele rozwiązań, które pomogą zachować czystość – znajdźmy to najlepsze dla nas.

 

Możesz również polubić…