Jak myć okna myjką Karcher? Jak myć okna szybciej i skuteczniej? Karcher WV 50 mycie okien

Zbliża się wiosna, a z nią czas na porządki w domu. Przyroda zaczyna budzić się do życia, słońce przygrzewa coraz mocniej. Warto wpuścić je do naszych wnętrz, przez krystalicznie czyste okna. Można stosować tradycyjne metody, a można wspomóc się dobrodziejstwami techniki. Jak myć okna myjką Karcher?

Szybko i sprawnie – Karcher WV 50 mycie okien

Stosowanie myjki Karcher to olbrzymia oszczędność czasu. Dzięki niej nie ma już potrzeby dodatkowego polerowania szyb. Jeśli zdecydujemy się na Karcher WV 50 mycie okien będzie naprawdę sprawne i przyjemne, a na szybach nie zostaną żadne smugi.
Myjka wyglądem przypomina ręczny odkurzacz. Pozwala czyścić również flizy, szklane blaty i lustra oraz kabiny prysznicowe.

Jak myć okna myjką Karcher?

Na początku używa się spryskiwacza (woda z detergentem), który znajduje się w komplecie. Płyn rozciera się na powierzchni a następnie poleruje się szybę ssawką, która zbiera wodę i brud przesusza szkło. Szybko są czyste w ciągu kilku minut, a my nie jesteśmy wykończeni całodzienną, ciężką pracą. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno w warunkach domowych, jak i przy sprzątaniu w zakładach pracy.

 

Możesz również polubić…