Na czym polega pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej? Pranie tapicerki samochodowej w Warszawie

Niezależnie od materiału z jakiego jest wykonana tapicerka w aucie szybko ulega ona zanieczyszczeniom oraz zmienia swój kolor. Do usunięcia niewielkich zanieczyszczeń można użyć kosmetyków dostępnych na stacjach benzynowych bądź w sklepach motoryzacyjnych.
W przypadku czyszczenia foteli wykonanych z weluru bądź innych klasycznych tkanin można użyć pianki, którą odkurza się po wyschnięciu. Natomiast przy czyszczeniu skóry najlepiej użyć specjalnego mleczka.

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej Warszawa

Jeżeli chodzi jednak o czyszczenie plastikowych elementów wnętrza to z domowych sposobów wystarczy ciepła woda z szarym mydłem, a następnie jeszcze raz przemycie plastiku czystą wodą.
Chcąc wyprać tapicerkę należy zacząć od odkurzania auta – najpierw normalnie, a następnie przy pomocy środka do prania dywanów. Należy jednak pamiętać o przetestowaniu wcześniej środka na małym fragmencie tapicerki, ponieważ może on powodować jej odbarwianie.
Jeśli nie chcemy bądź nie mamy czasu na to by zająć się tym samemu zawsze można skorzystać z pomocy myjni samochodowych.
Czyszczenie tapicerki samochodowej Warszawa:
Cena – od 50 do 300 zł (w zależności od rodzaju tapicerki i wybranego pakietu)
Pranie tapicerki samochodowej w Warszawie:
Cena – od 50 do 300 zł
Łączny czas trwania prania i czyszczenia w myjni to od 2 do 4 godzin.

Możesz również polubić…