Bezprecedensowa, wysoka jakość-mosiężnych zlewozmywaków firmy Krosch

Popularność produktów typ zlew mosiężny , zlewozmywaków wyprodukowanych z mosiądzu cały czas rośnie. Pomimo faktu, iż są one bardzo drogie, ich ceny zawsze oscylują w granicach- od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych.
Niewątpliwie produkty wykonane z tego materiału są trwałe i łatwe do utrzymywania ich w czystości. Mosiądz jest materiałem zawierającym w sobie – stop miedzi oraz cynku, z odpowiednią zawartością od 10 do 45% cynku

Firma Krosch – zlewozmywaki z mosiądzu

Od pewnego czasu firma Krosch wprowadziło do swojej oferty – asortymentu produktowego, zlewozmywaki bazujące w wykonaniu ich – na stopie właśnie miedziowo- cynkowym.
Oferujemy Państwu różne rozmiary, przekroje, a także różną procentową zawartość metali- w materiale. Obecność procentową otrzymywaną dzięki odpowiedniemu mieszani, łączeniu- stopu tych metali. Oczywiście każda inna zawartość stopu metali w materiale, proponowanego przez nas produktu – spełnia oraz przechodzi regularne: drobiazgowe i bezlitosne testy wytrzymałościowe- jakościowe. Nie możemy sobie pozwolić na wady produktowe naszych wyrobów.

Zalety zlewozmywaków – ze stopu miedzi oraz cynku

Produkty firmy Krosch takie jak- zlew mosiężny przede wszystkim cechują kilkoma zaletami, o to niektóre z nich:

W normalnych warunkach używalności zlewozmywak mosiężny- wykazuje dobrą odporność na korozję. Jednakże w miękkiej, z dodatkiem chloru wodzie mosiądz podlega procesom tzw. odcynkowania.
Zlewozmywaki mosiężne mają doskonałe przewodnictwo cieplne.
Czysta postać mosiądzu wykazuje właściwości antybakteryjne, a więc zlew mosiężny stanowi jak najbardziej- higieniczne i jednocześnie efektowne rozwiązanie dla stylowej kuchni w Twoim domu.

Uwaga!:
Wszystkie produkowane i sprzedawane przez nas produktu w postaci zlewozmywaków pokryte są solidną, dodatkową warstwą lakieru. Zapewniającą oraz będącą- trwałą ochronę przed pojawianiem się patyny, mogącej pojawić się na powierzchniach naszych wyrobów.

Zapraszamy Państwa do zakupu naszych mosiężnych zlewozmywaków. U nas zawsze- stawiamy na wysoką, bez jakichkolwiek ustępstw „bezprecedensową jakość” oferowanych przez nas polskich produktów, firmy Krosch.

 

Możesz również polubić…