Samodzielne porządki w mieszkaniu – co jest najtrudniejsze? Porad porządki w szafie blog – sprzątanie w szafie

Choć obecnie można skorzystać z usług firm, które wykonują porządki na zlecenie, to niektóre czynności należy jednak wykonać samodzielnie. Dotyczy to między innymi wyrzucania niepotrzebnych już przedmiotów. Jedną z mniej lubianych czynności jest między innymi sprzątanie w szafie. Od czego warto zacząć tego typu porządki?

sprzątanie w szafie

Obecnie wiele osób próbuje wprowadzić filozofię minimalizmu. Zakłada ona między innymi ograniczenie liczby rzeczy w pomieszczeniach. Dotyczy to także szafy. Zazwyczaj zaleca się wybranie siedmiu rzeczy z każdego rodzaju. Zazwyczaj jednak to nie wystarcza, co utrudnia utrzymanie porządku w szafie. Co można zrobić oprócz usunięcia zbędnych ubrań?

porad porządki w szafie blog

Jeśli po wstępnej selekcji w szafie jest nadal za mało miejsca, być może po prostu należy lepiej zorganizować ułożenie ubrań. Warto w tym zakresie skorzystać z porad porządki w szafie blog. W przypadku tak oznaczonych tematów można znaleźć nie tylko wskazówki dotyczące tego, jak utrzymać w szafie piękny zapach, ale również w jaki sposób składać spodnie by zajmowały one jak najmniej miejsca, a jednocześnie nie były pogniecione.

Możesz również polubić…